Inspektor kvality | FERRAM STROJÍRNA

česky english

Nacházíte se zde: www.ferram.cz » KARIÉRA » Inspektor kvality

Inspektor kvality

Zaměstnavatel: FERRAM STROJÍRNA, s.r.o.

Adresa: Vávrovická 275/89, 747 07 Opava-Vávrovice

Kontaktní osoba: Ing. Marta Gatnarová

Email: prace@ferram.cz

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Nástup: Nástup možný ihned, popř. dle dohody

Mzda:

Hledáme pracovníky na pozice:

Nabízíme:

Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti s možností dalšího vzdělávání a osobního růstu, zajímavé mzdové ohodnocení a další firemní benefity.

Požadujeme:

SŠ technického směru, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook), řidičský průkaz skupiny B, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost.

Výhodou uchazeče na tuto pozici jsou:

  • praxe na obdobné pozici ve strojírenství,

  • školení v nedestruktivních metodách – VT, MT, PT,

  • znalost 3D měření,

  • znalost základních nástrojů kvality,

  • znalost norem kvality ČSN EN ISO 9001,

  • znalost programu Helios,

  • znalost AJ.

Náplň práce

  • zajištění dílenské kontroly v procesu výroby, zvláště pak kontroly rozměrů a nedestruktivní kontroly,

  • zajišťování procesu řízení neshody zahrnující identifikaci a evidenci interních neshod a dále pak spolupráci a podporu při řešení opatření ke zlepšení,

  • příprava protokolů a měření dle požadavků zákazníka a dalších specifikací,

  • spolupráce na přípravě průvodní dokumentace výrobků dle požadavků zákazníka,

  • spolupráce na systému kvality.

FERRAM, a.s.

Sídlo:

Drahobejlova 2391/13
190 00 Praha - Libeň
Czech Republic

výroba:

Vávrovická 275/89
747 07 Opava,
Vávrovice Czech Republic

IČO: 25817370
DIČ: CZ25817370
telefon +420 553 608 608 fax +420 553 608 609 e-mail info@ferram.cz

O NÁS

VÝROBNÍ PROGRAM

AKTUALITY

REFERENCE

PROJEKTY

KARIÉRA

KONTAKT

 facebook LinkedIn

Naši partneři:  smith ferram      sdst   Střední škola technická Opava

esf   evropská unie   OPPI